LGY2D681MELA
NichiconNichicon
LGY2D681MELA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGY2D681MELA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Fitxak: 1.LGY2D681MELA.pdf2.LGY2D681MELA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
LGY2D681MELAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGY2D681MELA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 31348 pcs Datuen fitxa 1.LGY2D681MELA.pdf2.LGY2D681MELA.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series LGY Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.7A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.955A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 7000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.575" (40.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 680µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 680µF eskaerak General Purpose