LGY2A152MELA40
NichiconNichicon
LGY2A152MELA40 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGY2A152MELA40
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP
Fitxak: 1.LGY2A152MELA40.pdf2.LGY2A152MELA40.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
LGY2A152MELA40ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGY2A152MELA40 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 25640 pcs Datuen fitxa 1.LGY2A152MELA40.pdf2.LGY2A152MELA40.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series LGY Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.8A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.07A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 493-8727
LGY2A152MELA40-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1500µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1500µF