LGY1K472MELC35
NichiconNichicon
LGY1K472MELC35 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGY1K472MELC35
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 80V SNAP
Fitxak: 1.LGY1K472MELC35.pdf2.LGY1K472MELC35.pdf
  • Mezua
LGY1K472MELC35ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGY1K472MELC35 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 80V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16226 pcs Datuen fitxa 1.LGY1K472MELC35.pdf2.LGY1K472MELC35.pdf
Tentsioaren balioa 80V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series LGY Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.9A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.335A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 493-8714
LGY1K472MELC35-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 4700µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 4700µF