LGY1J682MELB50
NichiconNichicon
LGY1J682MELB50 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGY1J682MELB50
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP
Fitxak: 1.LGY1J682MELB50.pdf2.LGY1J682MELB50.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
LGY1J682MELB50ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGY1J682MELB50 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17880 pcs Datuen fitxa 1.LGY1J682MELB50.pdf2.LGY1J682MELB50.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.181" Dia (30.00mm)
Series LGY Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.1A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.565A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 493-8690
LGY1J682MELB50-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 6800µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 6800µF