LGY1H153MELC50
NichiconNichicon
LGY1H153MELC50 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGY1H153MELC50
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 15000UF 20% 50V SNAP
Fitxak: 1.LGY1H153MELC50.pdf2.LGY1H153MELC50.pdf
  • Mezua
LGY1H153MELC50ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGY1H153MELC50 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 15000UF 20% 50V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11944 pcs Datuen fitxa 1.LGY1H153MELC50.pdf2.LGY1H153MELC50.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series LGY Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.8A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 4.37A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 493-8669
LGY1H153MELC50-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 15000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 15000µF