LGX2H820MELA30
NichiconNichicon
LGX2H820MELA30 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGX2H820MELA30
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 82UF 20% 500V SNAP
Fitxak: 1.LGX2H820MELA30.pdf2.LGX2H820MELA30.pdf
  • Mezua
LGX2H820MELA30ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGX2H820MELA30 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 82UF 20% 500V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18990 pcs Datuen fitxa 1.LGX2H820MELA30.pdf2.LGX2H820MELA30.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series LGX Ripple Current @ maiztasuna baxua 740mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.0582A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 493-6757
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 82µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 82µF