LGX2D122MELA50
NichiconNichicon
LGX2D122MELA50 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGX2D122MELA50
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Fitxak: 1.LGX2D122MELA50.pdf2.LGX2D122MELA50.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
LGX2D122MELA50ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGX2D122MELA50 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13584 pcs Datuen fitxa 1.LGX2D122MELA50.pdf2.LGX2D122MELA50.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series LGX Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.4A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.6A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 493-7957
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1200µF