LGW2W151MELZ40
NichiconNichicon
LGW2W151MELZ40 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGW2W151MELZ40
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Fitxak: 1.LGW2W151MELZ40.pdf2.LGW2W151MELZ40.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
LGW2W151MELZ40ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGW2W151MELZ40 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24566 pcs Datuen fitxa 1.LGW2W151MELZ40.pdf2.LGW2W151MELZ40.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series LGW Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.22A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.7446A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 493-8563
LGW2W151MELZ40-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.575" (40.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 150µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 150µF