LGW2G561MELC45
NichiconNichicon
LGW2G561MELC45 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGW2G561MELC45
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Fitxak: 1.LGW2G561MELC45.pdf2.LGW2G561MELC45.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
LGW2G561MELC45ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGW2G561MELC45 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8894 pcs Datuen fitxa 1.LGW2G561MELC45.pdf2.LGW2G561MELC45.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series LGW Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.18A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 4.5474A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 493-8558
LGW2G561MELC45-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.772" (45.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 560µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 560µF