LGW2D182MELB50
NichiconNichicon
LGW2D182MELB50 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGW2D182MELB50
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
Fitxak: 1.LGW2D182MELB50.pdf2.LGW2D182MELB50.pdf
  • Mezua
LGW2D182MELB50ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGW2D182MELB50 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9004 pcs Datuen fitxa 1.LGW2D182MELB50.pdf2.LGW2D182MELB50.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.181" Dia (30.00mm)
Series LGW Ripple Current @ maiztasuna baxua 5.22A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 7.83A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 493-8526
LGW2D182MELB50-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.969" (50.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1800µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1800µF