LGU1H272MELA
NichiconNichicon
LGU1H272MELA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGU1H272MELA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 50V SNAP
Fitxak: 1.LGU1H272MELA.pdf2.LGU1H272MELA.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
LGU1H272MELAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGU1H272MELA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 50V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 29644 pcs Datuen fitxa 1.LGU1H272MELA.pdf2.LGU1H272MELA.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series LGU Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.7A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.955A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 493-7157
LGU1H272MELA-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 2700µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 2700µF