LGR2G181MELC25
NichiconNichicon
LGR2G181MELC25 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGR2G181MELC25
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Fitxak: 1.LGR2G181MELC25.pdf2.LGR2G181MELC25.pdf
  • Mezua
LGR2G181MELC25ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGR2G181MELC25 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15246 pcs Datuen fitxa 1.LGR2G181MELC25.pdf2.LGR2G181MELC25.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series LGR Ripple Current @ maiztasuna baxua 900mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.287A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 493-7898
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 180µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 10000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 180µF