LGN2V391MELA45
NichiconNichicon
LGN2V391MELA45 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGN2V391MELA45
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 390UF 20% 350V SNAP
Fitxak: 1.LGN2V391MELA45.pdf2.LGN2V391MELA45.pdf
  • Mezua
LGN2V391MELA45ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGN2V391MELA45 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 390UF 20% 350V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14813 pcs Datuen fitxa 1.LGN2V391MELA45.pdf2.LGN2V391MELA45.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series LGN Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.3A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.859A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 493-7113
LGN2V391MELA45-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 390µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 390µF