LGN2G391MELA50
NichiconNichicon
LGN2G391MELA50 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGN2G391MELA50
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Fitxak: 1.LGN2G391MELA50.pdf2.LGN2G391MELA50.pdf
  • Mezua
LGN2G391MELA50ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGN2G391MELA50 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16640 pcs Datuen fitxa 1.LGN2G391MELA50.pdf2.LGN2G391MELA50.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series LGN Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.55A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.2165A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 493-7103
LGN2G391MELA50-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 390µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 390µF