LGN2D821MELA35
NichiconNichicon
LGN2D821MELA35 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGN2D821MELA35
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Fitxak: 1.LGN2D821MELA35.pdf2.LGN2D821MELA35.pdf
  • Mezua
LGN2D821MELA35ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGN2D821MELA35 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 26475 pcs Datuen fitxa 1.LGN2D821MELA35.pdf2.LGN2D821MELA35.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series LGN Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.04A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.06A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 493-7085
LGN2D821MELA35-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 820µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 820µF