LGL2W391MELB40
NichiconNichicon
LGL2W391MELB40 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGL2W391MELB40
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Fitxak: 1.LGL2W391MELB40.pdf2.LGL2W391MELB40.pdf
  • Mezua
LGL2W391MELB40ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGL2W391MELB40 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8628 pcs Datuen fitxa 1.LGL2W391MELB40.pdf2.LGL2W391MELB40.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.181" Dia (30.00mm)
Series LGL Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.28A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.8304A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 493-7531
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 390µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 390µF