LGJ2G680MELA
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGJ2G680MELA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 400V SNAP
Fitxak: 1.LGJ2G680MELA.pdf2.LGJ2G680MELA.pdf3.LGJ2G680MELA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
LGJ2G680MELAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGJ2G680MELA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 400V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 22481 pcs Datuen fitxa 1.LGJ2G680MELA.pdf2.LGJ2G680MELA.pdf3.LGJ2G680MELA.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series LGJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 460mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Beste izenak 493-16470
LGJ2G680MELA-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 68µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 68µF eskaerak General Purpose