LGJ2E391MELC20
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGJ2E391MELC20
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
Fitxak: 1.LGJ2E391MELC20.pdf2.LGJ2E391MELC20.pdf
  • Mezua
LGJ2E391MELC20ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGJ2E391MELC20 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 38031 pcs Datuen fitxa 1.LGJ2E391MELC20.pdf2.LGJ2E391MELC20.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series LGJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.41A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.115A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 390µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 390µF eskaerak General Purpose