LGGW6221MELB25
NichiconNichicon
LGGW6221MELB25 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGGW6221MELB25
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP
Fitxak: 1.LGGW6221MELB25.pdf2.LGGW6221MELB25.pdf
  • Mezua
LGGW6221MELB25ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGGW6221MELB25 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13945 pcs Datuen fitxa 1.LGGW6221MELB25.pdf2.LGGW6221MELB25.pdf
Tentsioaren balioa 420V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.181" Dia (30.00mm)
Series LGG Ripple Current @ maiztasuna baxua 950mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.3585A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 493-8203
LGGW6221MELB25-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 220µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 220µF