LGG2Z821MELB25
NichiconNichicon
LGG2Z821MELB25 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGG2Z821MELB25
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 180V SNAP
Fitxak: 1.LGG2Z821MELB25.pdf2.LGG2Z821MELB25.pdf
  • Mezua
LGG2Z821MELB25ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGG2Z821MELB25 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 180V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14719 pcs Datuen fitxa 1.LGG2Z821MELB25.pdf2.LGG2Z821MELB25.pdf
Tentsioaren balioa 180V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.181" Dia (30.00mm)
Series LGG Ripple Current @ maiztasuna baxua 2A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 493-8102
LGG2Z821MELB25-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 820µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 820µF