LGG2E681MELZ45
NichiconNichicon
LGG2E681MELZ45 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGG2E681MELZ45
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Fitxak: 1.LGG2E681MELZ45.pdf2.LGG2E681MELZ45.pdf
  • Mezua
LGG2E681MELZ45ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGG2E681MELZ45 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15989 pcs Datuen fitxa 1.LGG2E681MELZ45.pdf2.LGG2E681MELZ45.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series LGG Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.5A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.25A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 493-8163
LGG2E681MELZ45-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 680µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 680µF