LGG2D821MELA35
NichiconNichicon
LGG2D821MELA35 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGG2D821MELA35
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Fitxak: 1.LGG2D821MELA35.pdf2.LGG2D821MELA35.pdf
  • Mezua
LGG2D821MELA35ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGG2D821MELA35 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 23141 pcs Datuen fitxa 1.LGG2D821MELA35.pdf2.LGG2D821MELA35.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series LGG Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.75A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.625A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 493-8124
LGG2D821MELA35-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 820µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 820µF