LDQ2G221MERAGA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LDQ2G221MERAGA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 400V RADIAL
Fitxak: LDQ2G221MERAGA.pdf
  • Mezua
LDQ2G221MERAGAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LDQ2G221MERAGA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 400V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19731 pcs Datuen fitxa LDQ2G221MERAGA.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia x 1.575" L (25.00mm x 40.00mm)
Series LDQ Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.1A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.573A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.335" (8.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 220µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 220µF eskaerak General Purpose