LDM2D821MERAGA
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LDM2D821MERAGA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 200V RADIAL
Fitxak: LDM2D821MERAGA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
LDM2D821MERAGAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LDM2D821MERAGA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 200V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21911 pcs Datuen fitxa LDM2D821MERAGA.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series LDM Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.8A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 4.2A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.335" (8.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 820µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 820µF eskaerak General Purpose