LAS2W680MELZ25
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LAS2W680MELZ25
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena 450V 68UF 20% RAPID CHARGE CAN
Fitxak: LAS2W680MELZ25.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
LAS2W680MELZ25ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LAS2W680MELZ25 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena 450V 68UF 20% RAPID CHARGE CAN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18755 pcs Datuen fitxa LAS2W680MELZ25.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series LAS Ripple Current @ maiztasuna baxua 600mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 690mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 493-17721
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 68µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 68µF