LAS2W121MELZ35
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LAS2W121MELZ35
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena 450V 120UF 20% RAPID CHARGE CAN
Fitxak: LAS2W121MELZ35.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
LAS2W121MELZ35ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LAS2W121MELZ35 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena 450V 120UF 20% RAPID CHARGE CAN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21486 pcs Datuen fitxa LAS2W121MELZ35.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series LAS Ripple Current @ maiztasuna baxua 770mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 885.5mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 493-17714
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 120µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 120µF