LAR2W820MELZ25
NichiconNichicon
LAR2W820MELZ25 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LAR2W820MELZ25
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP
Fitxak: 1.LAR2W820MELZ25.pdf2.LAR2W820MELZ25.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
LAR2W820MELZ25ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LAR2W820MELZ25 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 22518 pcs Datuen fitxa 1.LAR2W820MELZ25.pdf2.LAR2W820MELZ25.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series LAR Ripple Current @ maiztasuna baxua 340mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Beste izenak 493-8064
LAR2W820MELZ25-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 82µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 82µF eskaerak General Purpose