LAQ2P471MELB30
NichiconNichicon
LAQ2P471MELB30 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LAQ2P471MELB30
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 220V SNAP
Fitxak: 1.LAQ2P471MELB30.pdf2.LAQ2P471MELB30.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
LAQ2P471MELB30ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LAQ2P471MELB30 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 220V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17216 pcs Datuen fitxa 1.LAQ2P471MELB30.pdf2.LAQ2P471MELB30.pdf
Tentsioaren balioa 220V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.181" Dia (30.00mm)
Series LAQ Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.45A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.74A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 493-7616
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 470µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 470µF