F950J336MAAAQ2
NichiconNichicon
F950J336MAAAQ2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F950J336MAAAQ2
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 33UF 6.3V 20% 1206
Fitxak: F950J336MAAAQ2.pdf
  • Mezua
F950J336MAAAQ2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F950J336MAAAQ2 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP TANT 33UF 6.3V 20% 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2833 pcs Datuen fitxa F950J336MAAAQ2.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 6.3V
Mota Conformal Coated tolerantzia 33µF
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Hornitzaileen gailuen paketea A
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.067" W (3.20mm x 1.70mm) Series F95, Frameless™
RoHS egoera Digi-Reel® polarizazio 1206 (3216 Metric)
Beste izenak 493-2907-6 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia F950J336MAAAQ2 Bizitza @ tenperatura. -
Altuera - Eserita (Max) 0.063" (1.60mm) Ezaugarriak General Purpose
Zabaldutako deskribapena 33µF ±20% Conformal Coated Tantalum Capacitors 6.3V 1206 (3216 Metric) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20%
deskribapena CAP TANT 33UF 6.3V 20% 1206 eskaerak -