F920G226MPA
NichiconNichicon
F920G226MPA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F920G226MPA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 22UF 4V 20% 0805
Fitxak: F920G226MPA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
F920G226MPAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F920G226MPA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP TANT 22UF 4V 20% 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 172275 pcs Datuen fitxa F920G226MPA.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 4V
Mota Molded tolerantzia 22µF
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Hornitzaileen gailuen paketea P
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series F92
RoHS egoera Cut Tape (CT) polarizazio 0805 (2012 Metric)
Beste izenak 493-2327-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia F920G226MPA Bizitza @ tenperatura. 5 Ohm
Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm) Ezaugarriak General Purpose
Zabaldutako deskribapena 22µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 4V 0805 (2012 Metric) 5 Ohm ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20%
deskribapena CAP TANT 22UF 4V 20% 0805 eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
F920G225MPA
F920G225MPA
fabrikatzaileak: AVX Corporation
deskribapena: CAP TANT 2.2UF 4V 20% 0805