F750G228KRC
NichiconNichicon
F750G228KRC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F750G228KRC
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 2200UF 4V 10% 2824
Fitxak: F750G228KRC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
F750G228KRCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F750G228KRC fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP TANT 2200UF 4V 10% 2824 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20957 pcs Datuen fitxa F750G228KRC.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 4V
Mota Conformal Coated tolerantzia 2200µF
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Hornitzaileen gailuen paketea R
Tamaina / dimentsioa 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm) Series F75, Frameless™
RoHS egoera Cut Tape (CT) polarizazio 2824 (7260 Metric)
Beste izenak 493-4066-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia F750G228KRC Bizitza @ tenperatura. 70 mOhm
Altuera - Eserita (Max) 0.150" (3.80mm) Ezaugarriak General Purpose
Zabaldutako deskribapena 2200µF ±10% Conformal Coated Tantalum Capacitors 4V 2824 (7260 Metric) 70 mOhm ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10%
deskribapena CAP TANT 2200UF 4V 10% 2824 eskaerak -