F380J226MSA
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F380J226MSA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 22UF 6.3V 0805
Fitxak: F380J226MSA.pdf
  • Mezua
F380J226MSAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F380J226MSA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP TANT POLY 22UF 6.3V 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5805 pcs Datuen fitxa F380J226MSA.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series F38 Frameless™ balorazio -
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 0805 (2012 Metric)
Beste izenak 493-3161-6 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea S Bizitza @ tenperatura. -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Ezaugarriak General Purpose
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 200 mOhm Deskribapen zehatza 22µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 0805 (2012 Metric) 200 mOhm
kapazitantzia 22µF