EEC2G205HWNM27
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEC2G205HWNM27
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 2UF 400VAC RADIAL
Fitxak: 1.EEC2G205HWNM27.pdf2.EEC2G205HWNM27.pdf3.EEC2G205HWNM27.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
EEC2G205HWNM27ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEC2G205HWNM27 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP FILM 2UF 400VAC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 400V
tolerantzia -5%, +10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.457" L x 0.610" W (37.00mm x 15.50mm) Series EEC
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 493-3752
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.346" (34.20mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.181" (30.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 2µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 2µF