EEC2E605HWNM09
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEC2E605HWNM09
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 6UF 250VAC RADIAL
Fitxak: 1.EEC2E605HWNM09.pdf2.EEC2E605HWNM09.pdf3.EEC2E605HWNM09.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
EEC2E605HWNM09ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEC2E605HWNM09 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP FILM 6UF 250VAC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 250V
tolerantzia -5%, +10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.457" L x 0.531" W (37.00mm x 13.50mm) Series EEC
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 493-3745
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.346" (34.20mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.142" (29.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 6µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 6µF