PZU3.3DB2,115
NexperiaNexperia
PZU3.3DB2,115 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PZU3.3DB2,115
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER ARRAY 3.3V 5TSSOP
Fitxak: PZU3.3DB2,115.pdf
  • Mezua
PZU3.3DB2,115ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PZU3.3DB2,115 fabrikatzailea Nexperia
deskribapena DIODE ZENER ARRAY 3.3V 5TSSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5529 pcs Datuen fitxa PZU3.3DB2,115.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 3.3V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±2% Hornitzaileen gailuen paketea 5-TSSOP
Series - Energia - Max 250mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Beste izenak 934061532115
PZU3.3DB2 T/R
PZU3.3DB2 T/R-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 95 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode Array 2 Independent 3.3V 250mW ±2% 5-TSSOP Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 5µA @ 1V