PSMN8R7-100YSFX
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSMN8R7-100YSFX
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena PSMN8R7-100YSF/SOT669/LFPAK
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
PSMN8R7-100YSFXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSMN8R7-100YSFX fabrikatzailea Nexperia
deskribapena PSMN8R7-100YSF/SOT669/LFPAK Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 139816 pcs Datuen fitxa
Vgs (th) (Max) @ Id - Vgs (Max) -
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea LFPAK56, Power-SO8
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs -
Power Dissipation (Max) 198W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-100, SOT-669, 4-LFPAK Tenperatura operatiboa 175°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 38.5nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 100V