PSMN2R7-30PL,127
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSMN2R7-30PL,127
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 30V TO220AB
Fitxak: PSMN2R7-30PL,127.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
PSMN2R7-30PL,127ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSMN2R7-30PL,127 fabrikatzailea Nexperia
deskribapena MOSFET N-CH 30V TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 51894 pcs Datuen fitxa PSMN2R7-30PL,127.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.15V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.7 mOhm @ 15A, 10V
Power Dissipation (Max) 170W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Beste izenak 1727-4389
568-5235-5-ND
568-5235-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 3954pF @ 12V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 66nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 30V
Deskribapen zehatza N-Channel 30V 100A (Tc) 170W (Tc) Through Hole TO-220AB Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 100A (Tc)