PSMN1R9-40PLQ
NexperiaNexperia
Nexperia
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSMN1R9-40PLQ
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 40V 150A SOT78
Fitxak: PSMN1R9-40PLQ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
PSMN1R9-40PLQren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSMN1R9-40PLQ fabrikatzailea Nexperia
deskribapena MOSFET N-CH 40V 150A SOT78 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24763 pcs Datuen fitxa PSMN1R9-40PLQ.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.1V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.7 mOhm @ 25A, 10V
Power Dissipation (Max) 349W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Beste izenak 1727-1851
568-11542-ND
PSMN1R9-40PLQ-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 13200pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 120nC @ 5V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 40V
Deskribapen zehatza N-Channel 40V 150A (Tc) 349W (Tc) Through Hole TO-220AB Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 150A (Tc)