PSMN038-100YLX
NexperiaNexperia
Nexperia
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSMN038-100YLX
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 100V 30A LFPAK
Fitxak: PSMN038-100YLX.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
PSMN038-100YLXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSMN038-100YLX fabrikatzailea Nexperia
deskribapena MOSFET N-CH 100V 30A LFPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 364526 pcs Datuen fitxa PSMN038-100YLX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.1V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea LFPAK56, Power-SO8
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 37.5 mOhm @ 5A, 10V
Power Dissipation (Max) 94.9W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-100, SOT-669, 4-LFPAK Beste izenak 1727-1815-2
568-11429-2-ND
PSMN038-100YLX-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1905pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 39.2nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 5V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 100V