PMPB20EN,115
NexperiaNexperia
Nexperia
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PMPB20EN,115
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 30V 7.2A 6DFN
Fitxak: PMPB20EN,115.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
PMPB20EN,115ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PMPB20EN,115 fabrikatzailea Nexperia
deskribapena MOSFET N-CH 30V 7.2A 6DFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 742494 pcs Datuen fitxa PMPB20EN,115.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea DFN2020MD-6
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 19.5 mOhm @ 7A, 10V
Power Dissipation (Max) 1.7W (Ta), 12.5W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-UDFN Exposed Pad Beste izenak 1727-1247-2
568-10455-2-ND
PMPB20EN,115-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 435pF @ 10V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 10.8nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 30V
Deskribapen zehatza N-Channel 30V 7.2A (Ta) 1.7W (Ta), 12.5W (Tc) Surface Mount DFN2020MD-6 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 7.2A (Ta)