PMN30UNX
NexperiaNexperia
Nexperia
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PMN30UNX
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 30V 4.5A 6TSOP
Fitxak: PMN30UNX.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
PMN30UNXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PMN30UNX fabrikatzailea Nexperia
deskribapena MOSFET N-CH 30V 4.5A 6TSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 154932 pcs Datuen fitxa PMN30UNX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 900mV @ 250µA Vgs (Max) ±12V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea 6-TSOP
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 40 mOhm @ 4.5A, 4.5V
Power Dissipation (Max) 530mW (Ta), 4.46W (Tc) Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua SC-74, SOT-457 Beste izenak 1727-2698-6
568-13217-6-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 635pF @ 15V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 12nC @ 4.5V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 1.5V, 4.5V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 30V
Deskribapen zehatza N-Channel 30V 4.5A (Ta) 530mW (Ta), 4.46W (Tc) Surface Mount 6-TSOP Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 4.5A (Ta)