PMEG60T30ELPX
NexperiaNexperia
PMEG60T30ELPX Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PMEG60T30ELPX
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena PMEG60T30ELP/SOD128/FLATPOWER
Fitxak: PMEG60T30ELPX.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
PMEG60T30ELPXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PMEG60T30ELPX fabrikatzailea Nexperia
deskribapena PMEG60T30ELP/SOD128/FLATPOWER Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 656303 pcs Datuen fitxa PMEG60T30ELPX.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 620mV @ 3A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 60V
Hornitzaileen gailuen paketea CFP5 Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series Automotive, AEC-Q101 Alderantzizko berreskuratzea (trr) 16ns
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SOD-128
Beste izenak 1727-7809-2
Tenperatura operatiboa - Junction 175°C (Max)
Muntaketa mota Surface Mount Diode mota Schottky
Deskribapen zehatza Diode Schottky 60V 3A Surface Mount CFP5 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.8µA @ 60V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 3A Capacitance @ Vr, F 560pF @ 1V, 1MHz