PMEG2005ELD,315
NexperiaNexperia
PMEG2005ELD,315 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PMEG2005ELD,315
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 20V 500MA SOD882D
Fitxak: PMEG2005ELD,315.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
PMEG2005ELD,315ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PMEG2005ELD,315 fabrikatzailea Nexperia
deskribapena DIODE SCHOTTKY 20V 500MA SOD882D Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1455527 pcs Datuen fitxa PMEG2005ELD,315.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 500mV @ 500mA Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 20V
Hornitzaileen gailuen paketea DFN1006D-2 Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 7ns
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-XDFN
Beste izenak 1727-5901-2
568-7529-2-ND
Tenperatura operatiboa - Junction 150°C (Max)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Deskribapen zehatza Diode Schottky 20V 500mA Surface Mount DFN1006D-2 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 30µA @ 10V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 500mA Capacitance @ Vr, F 30pF @ 1V, 1MHz