PHT4NQ10T,135
NexperiaNexperia
Nexperia
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PHT4NQ10T,135
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 100V 3.5A SOT223
Fitxak: PHT4NQ10T,135.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
PHT4NQ10T,135ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PHT4NQ10T,135 fabrikatzailea Nexperia
deskribapena MOSFET N-CH 100V 3.5A SOT223 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 116905 pcs Datuen fitxa PHT4NQ10T,135.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea SOT-223
Series TrenchMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 250 mOhm @ 1.75A, 10V
Power Dissipation (Max) 6.9W (Tc) Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua TO-261-4, TO-261AA Beste izenak 1727-5337-1
568-6777-1-ND
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 300pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 7.4nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 100V
Deskribapen zehatza N-Channel 100V 3.5A (Tc) 6.9W (Tc) Surface Mount SOT-223 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 3.5A (Tc)