PESD5Z2.5,115
NexperiaNexperia
Nexperia
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PESD5Z2.5,115
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 2.5V 15V SOD523
Fitxak: PESD5Z2.5,115.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
PESD5Z2.5,115ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PESD5Z2.5,115 fabrikatzailea Nexperia
deskribapena TVS DIODE 2.5V 15V SOD523 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2004265 pcs Datuen fitxa PESD5Z2.5,115.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 2.5V (Max) Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 15V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 4V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SOD-523
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 260W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-79, SOD-523 Beste izenak 1727-5813-2
568-7363-2-ND
PESD5Z2.5 T/R
PESD5Z2.5 T/R-ND
PESD5Z2.5,115-ND
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20A (8/20µs) Edukiera @ maiztasuna 229pF @ 1MHz