PESD3V3S1BLYL
NexperiaNexperia
Nexperia
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PESD3V3S1BLYL
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 3.3V 6.5V 2DFN1006
Fitxak: PESD3V3S1BLYL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
PESD3V3S1BLYLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PESD3V3S1BLYL fabrikatzailea Nexperia
deskribapena TVS DIODE 3.3V 6.5V 2DFN1006 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2914509 pcs Datuen fitxa PESD3V3S1BLYL.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 3.3V (Max) Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 6.5V (Typ)
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 4.5V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea 2-DFN1006 Series Automotive, AEC-Q101
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse -
Pakete / kasua SOD-882 Beste izenak 934071029315
Tenperatura operatiboa 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15A (8/20µs)
Edukiera @ maiztasuna 35pF @ 1MHz Bidegailu kanalak 1