PESD36VS1UJX
NexperiaNexperia
PESD36VS1UJX Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PESD36VS1UJX
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 36V 80V SOD323F
Fitxak: PESD36VS1UJX.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
PESD36VS1UJXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PESD36VS1UJX fabrikatzailea Nexperia
deskribapena TVS DIODE 36V 80V SOD323F Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 933923 pcs Datuen fitxa PESD36VS1UJX.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 36V (Max) Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 80V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 38.2V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SOD-323F
Series Automotive, AEC-Q101 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 150W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-90, SOD-323F Beste izenak 934069338115
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.5A (8/20µs) Edukiera @ maiztasuna 18pF @ 1MHz