PESD2IVN27-TR
NexperiaNexperia
PESD2IVN27-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PESD2IVN27-TR
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena PESD2IVN27-T/SOT23/TO-236AB
Fitxak: PESD2IVN27-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
PESD2IVN27-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PESD2IVN27-TR fabrikatzailea Nexperia
deskribapena PESD2IVN27-T/SOT23/TO-236AB Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1035113 pcs Datuen fitxa PESD2IVN27-TR.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 27V (Max) Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 45V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 28V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea TO-236AB Series Automotive, AEC-Q101
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Beste izenak 1727-7812-2
Tenperatura operatiboa 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3A (8/20µs)
Edukiera @ maiztasuna 13pF @ 1MHz Bidegailu kanalak 2