PESD24VL1BA,115
NexperiaNexperia
PESD24VL1BA,115 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PESD24VL1BA,115
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 24V 70V SOD323
Fitxak: PESD24VL1BA,115.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
PESD24VL1BA,115ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PESD24VL1BA,115 fabrikatzailea Nexperia
deskribapena TVS DIODE 24V 70V SOD323 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 246444 pcs Datuen fitxa PESD24VL1BA,115.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 24V (Max) Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 70V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 25.4V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea SOD-323 Series -
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 200W
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua SC-76, SOD-323
Beste izenak 1727-3819-6
568-4034-6-ND
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TA)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3A (8/20µs)
Edukiera @ maiztasuna 11pF @ 1MHz Bidegailu kanalak 1