PESD1IVN27-AX
NexperiaNexperia
PESD1IVN27-AX Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PESD1IVN27-AX
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 27V 45V SOD323
Fitxak: PESD1IVN27-AX.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
PESD1IVN27-AXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PESD1IVN27-AX fabrikatzailea Nexperia
deskribapena TVS DIODE 27V 45V SOD323 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 203202 pcs Datuen fitxa PESD1IVN27-AX.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 27V (Max) Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 45V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 28V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea SOD-323 Series Automotive, AEC-Q101
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua SC-76, SOD-323
Beste izenak 1727-7621-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TA)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3A (8/20µs)
Edukiera @ maiztasuna 14pF @ 1MHz Bidegailu kanalak 1
eskaerak Automotive, CAN
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PESD1IVN-UX
PESD1IVN-UX
fabrikatzaileak: Nexperia
deskribapena: TVS DIODE 26.5V 53V SOT323-3
Stockean: 985535 pcs
Deskarga: PESD1IVN-UX.pdf
RFQ
PESD1LINZ
PESD1LINZ
fabrikatzaileak: Nexperia
deskribapena: TVS DIODE 15V/24V 44V/70V SOD323
Stockean: 1228809 pcs
Deskarga: PESD1LINZ.pdf
RFQ
PESD1CAN-UX
PESD1CAN-UX
deskribapena: TVS DIODE 24V 50V SOT323-3
Deskarga: PESD1CAN-UX.pdf
PESD1LIN,135
PESD1LIN,135
Deskarga: PESD1LIN,135.pdf
PESD1IVN24-AX
PESD1IVN24-AX
deskribapena: TVS DIODE 24V 42V SOD323
Deskarga: PESD1IVN24-AX.pdf
PESD1LIN,115
PESD1LIN,115
Deskarga: PESD1LIN,115.pdf
PESD1CAN,215
PESD1CAN,215
deskribapena: TVS DIODE 24V 70V SOT23
Deskarga: PESD1CAN,215.pdf
PESD1IVN27-UX
PESD1IVN27-UX
deskribapena: TVS DIODE 27V 45V SC70
Deskarga: PESD1IVN27-UX.pdf
PESD1FLEX,215
PESD1FLEX,215
Deskarga: PESD1FLEX,215.pdf
PESD1LVDS,115
PESD1LVDS,115
deskribapena: TVS DIODE 5.5V DFN2510-10
Deskarga: PESD1LVDS,115.pdf
PESD1NFC-LYL
PESD1NFC-LYL
deskribapena: TVS DIODE 18V DFN1006-2
Deskarga:
PESD1CANVL
PESD1CANVL